91-letni pan Antoni dzieli się sposobami na długowieczność. Niektóre są dziwne

MD 2013-12-22
 • Pan Antoni Huczyński fot. youtube.com

Dwa dni temu na Youtubie pojawił się film, który spotkał się z całkiem sporym zainteresowaniem internautów. Jest przy tym zupełnie inny, od zdecydowanej większości hitów sieci.

Wideo przedstawia 91-letniego pana Antoniego Huczyńskiego, który pokazuje, jakie ćwiczenia wykonuje, żeby pomimo wieku zachować zdrowie i kondycję. Filmik, na prośbę dziadka, opublikował w internecie jego wnuk, podpisujący się pseudonimem vooyek. W opisie filmu znajduje się informacja, że pan Antoni:

Chciał pokazać jak wygląda jego sposób na walkę z czasem i przede wszystkim zachęcić Was i Waszych rodziców/dziadków do regularnej, przemyślanej aktywności fizycznej.

Od kiedy pamiętam, zawsze powtarzał "RUCH TO ZDROWIE!". Jest żywym dowodem na to, że każdy z nas ma olbrzymi wpływ na to jak będziemy wyglądać na stare lata. Jego kondycja jest efektem regularnych ćwiczeń i dobrej diety.

Z dietą będziemy mogli zapoznać się w następnym odcinku, póki co przyłączamy się do apelu. Ruch to zdrowie!

Podziel się: Facebook

Komentarze (10)

 • yapa_1

  Oceniono 72 razy 56

  Tego pana należy zgłosić do prokuratury jako działającego na szkodę państwa.
  Podpisał:
  Prezes ZUS!

 • blue911

  Oceniono 33 razy 29

  Brawo dla goscia I moj podziw! Mam nadzieje,ze przemysl medyczny I wlasciciele klubow gimnastycznych (gym) tego dziadka nie porwa I nie zrobia mu kocowy? Hahahah. Przeciez taki czlowiek psuje im biznes!

 • doomsday

  Oceniono 29 razy 27

  Piękny i potrzebny film. Mój ojciec mniej więcej miał tą samą metodę. Jakkowlwiek zabił go rak prostaty w wieku 83 skończonych lat . Chociaż tą radość życia miał do końca i w chorobie , która trwała siedem lat . Na rowerze jeżdził prawie do samego końca. Także nawet walcząc z rakiem aktywność fizyczna jest potrzebna, pozwala przedłużyć życie i zapobiega depresji . Tata był szczęśliwy do ostatniego dnia .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX